top of page

Yaklaşık 7 yılı aşkın süredir turizm ile iç içeyiz. Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak sektörde lider firmalar arasında bulunmaktayız. Kişisel veya iş seyehatleriniz sonrası biriken fazladan mil puanlarınızı nakit olarak satın almaktayız. Sizlerde detaylı bilgi almak için internet sitemizde bulunan numaramızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Mil Puan Takas olarak, son 7 yılda telefon alan müşterilerimiz ile dürüst çalışma prensipleri içerisinde mil puan ile takas yaptık.  Mil Puan Takas olarak, olarak müşterilerimize Mil Puan Alım, Mil Puan Takas ve Mil Puan  konusunda hizmet kalitemizi yüksek tutmaya çalışıyoruz. Harcamalarınızla ve havayolları ile yaptığınız seyehatlerde kartınızda biriktirdiğiniz mil puanları nakite çevirmek ve millerinizi değerlendirmek için buradayız.

Mil Puan Takas hizmetlerimiz sınırlı değil! Dünyanın her yerine; Avrupa, Amerika, Afrika  kıtalarına mil puan ile uçmanıza olanak sağlıyoruz. Seyehat planınızı yapmadan önce biletinizi uygun miktara almak için bizden fiyat alabilirsiniz.

Millerinizi değerlendirmeniz için, çözüm ekibi olarak tek amacımız güven ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Tüm bunları gerçekleştirirken, hizmet kalitemiz daima önceliklidir. Sadece Türkiye'de değil tüm dünyaya hizmet vermekteyiz. Mil puanlarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Sizide Mil Puan Takas ekibi olarak müşterilerimiz arasında görmekten şeref duyarız.

0538 509 41 27

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
bottom of page